Branda Afiş Baskı

Afiş Baskı

Branda vinil afiş baskısı sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Satılık afiş baskı

Satılık afiş baskısı sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Kiralık Afış

Kiralık afiş baskı

Kiralık afiş baskısı sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Evlenme teklifi afişi

Evlenme teklifi afişi

Evlenme teklifi afişi sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın grafik çalışması dahil bizden fiyat alınız.

Muhtar Afiş baskı

Muhtar Afiş baskı

Muhtar afiş baskısı sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Sopalı Afiş Baskı

Sopalı Afiş Baskı

Sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Afiş Asma işleri

Afiş Asma işleri

Afiş asma işleri sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Taraftar afiş baskı

Taraftar afiş baskı

Taraftar afiş baskısı sopalı ve sopasız kuş gözü kapsülü olacak çalışmalarınızın üretimi asımı işleriniz için bizi arayıp fiyat alınız.

Afiş Baskı, sopalı Afişler, Satılık Kiralık Afişler, Özel Teklif Afişleri

Reklam afişleri, sosyal afişler ve kültürel afişler konuya ve hedefe göre ayrılan gruplarıdır. Reklam afişleri, daha fazla tanıtım yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Bir ürünün veya hizmetin tanıtımını yapmak gerektiğinde bu afiş türü kullanılmalıdır. Sosyal afişleri, insanları bilgilendirme amacı güden afişlerdir. Kültürel afişler ise daha fazla tiyatro vb sosyal etkinliklerin yerini, zamanını ve tarihini insanlara bildirmek için kullanılır. Bunlara örnek satılık, Kiralık ,Evlenme teklifi, seçim afişleri, sopalı afişler, taraftar afişleri gibi örnkelerdir. İç ve dış mekanlar olarak kullanım alanına göre de afiş baskı da farklılıklar vardır. İç mekanda yapılan olan afiş çalışmalarında genelde kağıt veya türevi malzemenin kullanılması yeterlidir. Fakat dış mekanlarda ise daha kaliteli ve dayanıklı ürünlerin kullanılması afiş baskının ömrünü uzatacak asli etkendir.