Broşürlük standı

Broşürlük Standı Kırılmaz akrilik pleksi malzemesinden üretilmiş raf şeskinde kullanılmaktadır. Ayak olarak eloksallı alüminyum profil den üretilmiştir. Ağır plastik tabana sahiptir. Farklı renk, ebat ve kalınlıktaki çerçeve isteğe göre değişmektedir.

A4 Broşür Standı Çerçeve ve ayak profil leri eloksallı alüminyumdandır ve alüminyum tabana sahiptir. A4 ebatındaki raf dayanıklı akrilik pleksi malzemedendir.

Zigzag Broşür Standı Kırılmaz akrilik pleksi malzemeden üretilmiş A4 ebatında raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri alüminyum dandır ve metal alüminyum saç tabana sahiptir.

Klasik Ayaklı Broşür Standı Kırılmaz akrilik pleksi malzemeden üretilmiş raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri alüminyum dan üretilmiştir. Farklı renk, ebat ve kalınlıktaki çerçeve isteğe göre değişmektedir.

Klasik Duvara Monte Broşür Standı kırılmaz akrilik pleksi malzemeden üretilmiş raf kullanılmaktadır. Ayak profilleri alüminyum dan üretilmiştir. Farklı renk, ebat ve kalınlıktaki çerçeve isteğe göre değişmektedir. Daha detaylı bilgi ve siparişleriniz için bize ulaşınız.

Broşürlük Standı Resimleri