Çatı tabelası imalatçısı

Çatı Tabelası diğer tabela ölçülerine göre daha büyük ebatlı tasarlanıp yüksek yerde olduğu için büyük ölçülerde yaptırılması ön görülmektedir.
konumu ile yüksek alanda olduğundan daha fazla rüzgar alması tabelanın montajının çok dikkatli yapılması gerekir. Bu tabelada kullanılacak harflerin yüksekliği, binanın boyu, tabelanın okunması gereken mesafe, tabela zemin ölçüleri. bu gibi unsurlar göz önünde bulundurulur hesaplanıp fotoğraflarının okunması gereken yerden çekilip görsel tasarımının buna göre yapılması gerekir.

Çatı Tabelası
Daha fazla mesafeye ve araç lokasyonuna ve insanlara hitap edebilmek için genellikle yüksek binaların üzerine monte edilen Çatı Tabelası işletmeler için akıllı bir seçimdir. yüksekte olması sebebiyle karmaşık yapılaşma içerisinde anında fark edilir.

Genellikle işlek otoyollarda ve yüksek alanlarda bulunan şirketlerin kullandığı Çatı Tabelaları hassas bi şekilde tasarlanıp montaj edilmesi gerekir, rüzgara ve diğer zarar verici harici etmenlere karşı dayanıklı olmalıdır.

Firma veya marka için en büyük görsel açıdan reklam tabelasının başında gelir. Maliyeti diğer tabelalara kıyasla farklılık göstersede akılda kalıcılık ve marka bilinirliği açısından firmayı öne çıkarır. Örnek vermek gerekirse iyi noktalarda bulunan tabelalar halk arasında yol tariflerinde bile kullanılmaktadır. En çok dikkat çekecek obje üzerinden ve görünürlüğü herkes tarafından seçilen tabela markanıza veya kurumunuza ayrı bir vizyon katar.

Çatı Tabelası Modelleri
Çatı Tabelası Modelleri diğer yapılan tabela modellerinden hemen hemen aynı modelleri burada görmek mümkün. Bir çok tabela modelinde olduğu gibi genel standart modeller çatı reklamları içinde geçrlidir. Işıksız olarak vinil, kompozit üzeri folyo kesim ve kompozit üzeri 10-20mm dekota ile yine ışıksız tabela yapmakta mümkündür.

Daha Detaylı Bilgi almak için bizi arayabilir veya istanbul esenlerdeki firmamıza uğraya bilirsiniz.

Çatı Tabelası Resimleri