Cephe Tabelası Üreticisi

Cephe Tabelası firmaların zorunlu ihtiyacıdır firmayı görkemli ve güzel yansıtır aynı zamanda imzasıdır. özellikle kutu harfli tabela lar firmayı kalıcı ve uzun ömürlü gösteriri.
firmanızı 2-3 kat daha büyük gözükmenizi sağlar.

Küçük ve orta ölçekli esnafın ve firmaların tercihi olmakla beraber, büyük holdingler içinde tercih edilen bir tabela türüdür.

Bina ve iş dükkanların cephelerine yada duvarlarına cephe tabelaları hazırlandığı gibi bina girişine de dış tabela tasarlanabilir ve ışıklı ve ışıksız olarak ikiye ayrılır. Tabela reklamcılığı çeşitlerinden olan cephe tabelalar adı üstünde olduğu gibi gece ve gündüz hava koşullarına dayanıklı ilk günkü gibi canlı durmalı. Krom paslanmaz veya alüminyum harfli dış cephe tabelalarında kararmaya karşı özel alaşımlı fırınlı vernik tekniği kullanılarak tabelanızın ömrü uzatılmaktadır. Tabela zeminlerinde paslanmayı önlemek için ise, elektrostatik fırın boya uygulamakta

Cephe Tabelası Örnekleri
Cephe tabela, ışıklı kutu harf, pleksi harf, paslanmaz Harfli veya neon form seçenekleri baz alınarak şekillendirilir.
Lampeks malzeme veya alüminyumdan lazer kesim yapılarak üretilir.
Işıklı tabela : Bina cephe veya duvarlarına farklı ışık sistemleri ile hazırlanır.
Alüminyum tabela:Duvar kolon alın yüzlerine alüminyumdan yapılan uygulamalardır.
Işıklı cephe tabela : Ön ve arka yüzlerinde ışığı kolayca geçirebilen vinil baslılar veya pleksi folyo uygulanır. Böylece, tabela uzaklardan fark edilebilecek düzeye getirilmiş olur.
Önemli bir özelliği ise, ışığı zemine yansıtabilmesidir. Işıklı cephe tabelaları nda kırmızı, beyaz, lacivert ve siyah renkler tercih edilir.
Led ışıklı pleksi cephe tabelası : Son yılların popüler, sarfiyatsız ve güçlü ışık sistemlerinden pleksi ile birlikte tasarlanır.

 

Cephe Tabelası Resimleri