Oyma ışıklı tabela

Oyma ışıklı tabela çeşitli ürün yelpazesi ile desen logo ve yazı tasarımlarının cnc makinası veya lazer makinası ile kesilip ışıklı ve ışıksız olarak hazırlanan Oyma Tabelalar kasalanıp üretilmesidir. oyma tabela adı altında bir çok çeşit tabela olup bunlar şu şekildedir.
* Pleksi Oyma Tabela
* Aluminyum Oyma Tabela
* Kompozit Oyma Tabela
* Ahşap Oyma Tabela
* Desen Oyma Tabela
Gibi başlıca çeşitlerindendir bu tabelalar dayanıklıdır uzun süre kendini muhafaza eder ışıklandırma konusunda led veya florasan ampullerle daha çekici hal alırlar iç mekanlarda dış mekanlarda ve cephe tabelası olarak çok elverişlidirler bu tabelayı daha çok tercih eden firmalar kurumsal olarak bayilik veren firmalardır üremi kolay ve hızlıdır seri üretilen tabela modellerindendir. Renk Seçenekleri isteğe göre boyanabilir elektro statik boya veya komprasörle atılan boyalardan endüstriyel olarak kullanılan boyalardan imal edilmektedirler.
Işıklı ve Işıksız ürünlerin oymasını Cnc ve Lazer makinalarımızla yapmaktayız. Aşağıdaki Oyma tabela resimlerinden görebilir ve istanbul güngören’deki edresimizde firmamıza uğrayabilirsiniz.

Oyma Tabela Resimleri