Reklam çerçevesi

Reklam Çerçevesi

Kliktrak profilleri sayesinde yaylı açılır kapanır reklamlarınızı istediğiniz zaman çıkarabilir yada değiştirebilirsiniz. Su geçirmez; iç ve dış kullanıma uygun. Her ebatta üretime uygundur. İstenilen her renk boyanabilir.

Işıklı Reklam Çerçevesi

Işıklı Reklam Çerçevesi

Kliktrak profilleri sayesinde yaylı açılır kapanır reklamlarınızı istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. iç kullanıma uygun. Her ebatta üretime uygundur. led aydınlatma ve difiröz pleksilidir. İstenilen her renk boyanabilir.

Poster Tutucular

Poster tutucular hafif ve şık bir üründür. İç kenarlarda bulunan yaylar posterin gergin durmasını sağlar. duvarda içerde dışarda ve tavanda kullanabilirsiniz. İstenilen her renk boyanabilir.

Çift yönlü çerçeve

Çift yönlü çerçeve

Çift yönlü çerçeve kanalları sayesinde posterinizi kolayca çıkartıp takmanızı sağlar. PET koruma sayesinde posteriniz çift taraflı kullanılır, askı aparatı sayesinde kolay montaj imkanı sağlar. İstenilen her renk boyanabilir.

Reklam Çerçevesi

Reklam Çerçevesi küçük A6 ebattan A1 Ebata veya özel ölçülere göre üretimi uygundur Standart renk gümüş eloksaldır müşteri isteğine göre özel boya ve renk uygulanabilir Gönye köşe bağlantılıdır Ürün paketi portatif askı ve vida dübel içermektedir Her bir çerçeve tekli karton kutulu paketlenmektedir.  Firmamız istanbul Küçükçekmecededir. özel üretimler yapmaktayız detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Tabelasa reklam tabelacı