İstanbul Stand modeleri ve awm standları

Üretimini istanbul küçükçekmecede atölyemizde yaptığımız stand ve AWM Standı modelleri başlıca olarak aşağıda  verilmiştir bunla ilgili çalışmalar için  bizi numaralarımızdan arayıp bilgi alabilirsiniz.

 Pleksi Sergi Standları

Firmamızın üretimini yaptığı pleksi sergi standları akrilik malzemeden teşhir standları olarak  kullanımı oldukça şık gösterişli ve uzun süre kalıcı bi üründür  başlıca sektörler olan kozmetik, ilaç, gıda, kuyumculuk, bankacılık gibi alanlarda kullanılmakta olup, displayler, tezgah üstü ve masa üstü pleksi stand olarak kullanımı mevcut şık bir uygulamadır üretim konusunda kullanılacak malzeme görsellik ve duracağı alana göre üretimi oldukça değişken bir malzemedir. uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve referanslarımız ile siz değerli müşterilerimizle çalışmak bizim için bir onurdur.

 Ahsap Ürün stand

Ahşap ürün standı  markanızın çeşitli mecralarda ön plana çıkması ve sergilemek için kullanılan standlar ihtiyacınıza göre birçok malzemeden üretilebilmektedir. Mdf, mdflam, sunta ve kontrplaktan imal edilen ahşap standlar ürün tanıtımı,  ürün satışı amaçlı marketlerde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve marketlerde kullanılmaktadır. Standlar farklı kalınlık ve renkteki malzemelerin kesim, ebatlama, bantlama vb işlemlerinden geçerek bir araya getirilmesiyle üretilmektedir. Işıklı ve ışıksız olarak imal edilebilen standlar birçok sektör için kullanılmaktadır. Parfüm, kozmetik, kırtasiye, ecza ürünleri, sabun, otomotiv sunumları, şekerleme, çikolata, kuruyemiş, çorap vb gibi ürünlerin satışını sağlamak için kullanılan ahşap standlar iç mekanda kullanım için tasarlanmıştır.

Metal Sergi Standları

Metal standlar hem iç mekanda hem dış mekanda kullanılabilen uzun ömürlü ürünlerdir. Metal işleme atölyemizde hassas kesim, büküm, kaynak, punch işlemlerinden geçtikten sonra boya atölyemizde boyanan standlar daha sonrasında marketlerde, showroomlarda, kırtasiyelerde, nalburlarda, hırdavat marketlerde ve benzeri birçok yerde hem ürününüzün tanıtımını hem de satışını sağlamaktadır.  Bu standlar kurumsal firma reklamları gibi bir çok reklam kapasitesine uygun olup güzel bir tanıtım ve sergileme aracıdır.

 karton Ürün stand

Karton Stanlar Petek panel oldukça mukavemetli ve mdf’ye eşdeğer bir üründür. Üzerine baskı yapılabilmesi ve istenilen şekilde kesilebilmesi tasarım konusunda esneklik sağlamaktadır. Fuar standları, ürün satış ve teşhir standları, mağaza raf sistemleri yapılabilmektedir. Doğa dostu ve çevreci olan ürünler kolaylıkla geri dönüştürülebilir. Demonte olarak sevk edilebilen ve oldukça hafif olan petek panel nakliye masraflarını minimize ederken, tekrar tekrar kullanılabilirliği toplam maliyetinizi düşürmektedir.

Karton standlar daha uygun maliyetli ve fazla ağır olmayan ürünler için kullanılmaktadır. Çok adetli standlar için pratik ve hafif bir uygulama avantajı sağlamaktadır. Oluklu mukavvadan yapılmaktadır ve baskılı olarak sunulabilmektedir. Karton stand display çeşitleri raflı, askılı, masaüstü,ayaklı olarak üretilmektedir.

Karton stand
AWM stand 2
AWM standları

Awm Standları üretimi

Awm Standlarında üretim için gerekli tertibat ve kullanılan malzeme; plexi,cam, alüminyum, lake boya, MDF ,suntalaminant, foreks, Parlak veya mat laminant  Stand elektrik tertibatı, stand için kaç adet priz,spot,aydınlatma kullanılacağı, TV , telefon, ADSL , pos cihazı bağlantıları. Stand güvenlik tertibatı, çekmece ve dolapların kilitli olması, panjur veya basit örtme sistemleri  stand yangın söndürme tertibatı,  AVM yönetimi şartnamesinde isteniyor ise kullanılacak 
 tabelanın ışıklı veya ışıksız olması , Tabelanın floresan lambalı, ledli, şerit ledli , kabartma harfli, folyo yazılı, dijital baskılı ,plexi, paslanmaz 
 stand tasarımının oval veya düz olması , oval tasarımların işçiliği zor olup daha şık sonuçlar ortaya çıkar   Subasmasına kullanılacak malzeme AVM yönetimi tarafından şart koşuluyor ise su geçirmeyen maddelerden 10 cm kadar yukarıda olmalıdır
stand etraf korumalığı  AVM nin temizlenmesi esnasında kullanılan araçların standa zarar vermemesi için Alüminyum profil küpeştelerden oluşan sistem ler Awm standlarında etki gösteren faktörlerin başında gelmektedir bunun için en uygun koşallara göre tarımı hazırlanıp ve malzeme tertibatı seçilip üretimi yapılır

Keşif ve projelendirme

Temsilcilerimiz proje için keşif yapar tasarım ve maliyeti belirlenir ve müşterinin onayına sunulur.

Planlama

Onayı alınan çalışmalar malzeme tedariği üretimi boyası ve montajına kadar detaylı bir üretim süresinden önce değerlendirilir.

Üretim ve Teslimatı

Tabelanın İmalatı, tasarım aşamasından organize edilerek montaja kadar deneyimli kadromuzla kısa ve Hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Tabelasa reklam tabelacı